MÖBLER / Skåp & hyllor / Visningsmonter 5086472
nr 508 6472
Visningsmonter
2-delat, längd: 108, djup: 68, höjd: 105 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 februari 2008
kl 16:56:38
200 kr
150 kr
Visningsmonter
nr 508 6472
Visningsmonter
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 11 februari 2008 |